Park Dolny w Sromowcach Wyżnych [tutaj temat parku: www.wikipedia.org] to jedna z najciekawszych atrakcji turystycznych na terenie tego miasta. Powstał już w XIX wieku, ale nadal zachwyca oczy turystów z całego świata, którzy chętnie na wakacje wybierają noclegi w tej miejscowości [tutaj temat noclegowy: www.meteor-turystyka.pl]. Historia powstania tego parku jest bardzo bogata. Park oczywiście od czasu powstania przeszedł renowację, dlatego też prezentuje się on nad wyraz okazale i estetycznie. Jest to miejsce, w którym można skutecznie wypocząć i przespacerować się całą rodziną na świeżym powietrzu. Nie brakuje tam licznych atrakcji, również dla najmłodszych osób, dla których ta baza noclegowa przygotowała wiele niespodzianek. Na terenie parku znajduje się ciekawie zaprojektowane oczko wodne, przy którym warto sobie posiedzieć, znajduje się tam też altanka.
Atrakcji na terenach, gdzie króluje natura w Polsce nie brakuje. Wystarczy chociażby wspomnieć wpis o Słowińskim Parku Narodowym [tutaj temat parku: www.stereodesign.pl].

Decydując się na wizytę w tym miejscu, zwiedzić można również kościół Matki Boskiej Częstochowskiej. Budowla sakralna prezentuje się naprawdę pięknie, dlatego warto się tam udać na zwiedzanie oraz modlitwę. W parku znajdziemy też wille oraz pensjonaty. Można się więc tam zatrzymać na noc i komfortowo spędzić całe wakacje, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba, a ceny nie są zbyt wygórowane, co jest dużym atutem, jeśli chodzi o Sromowce Wyżne. Oczywiście nie zabrakło też miejsca na restauracje, gdzie jest szansa sobie dobrze zjeść albo napić się czegoś ciepłego i zimnego.

Każdy powinien w Parku Dolnym odnaleźć coś dla siebie, przy czym ciekawie spędzi wolny czas i nie będzie się nudzić. Dotarcie tam jest bardzo łatwe, teren jest doskonale widoczny, ponieważ posiada pokaźne rozmiary. Usytuowane jest tam też źródełko wodne, które posiada bardzo czystą wodę. Sromowce Wyżne  to świetne rozwiązanie dla wszystkich turystów, chcących zadbać o swój wypoczynek podczas urlopu.

Zdecydowanie się na wycieczkę do Parku Dolnego w Sromowcach Wyżnych to strzał w dziesiątkę. Atrakcje dla siebie znajdą tam osoby młode, ale też i te dorosłe. Przede wszystkim można się tam przespacerować, dobrze zjeść i obejrzeć oczko wodne, przy którym warto spędzić trochę czasu z ukochaną osobą, co będzie romantycznym przeżyciem.

Bez kategorii

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>